Номинално напрежение: 220V Електрическо оборудване
Номинален ток: 100A
Приложение: промишлено, външно, закрито, пренос на електрическа енергия
Брой гнезда: 0
Място на произход:...
За да се направят научни и технологични иновации, непрекъснато развиват нови 24-посочен водоустойчив IP67 преносим индустриален бокс, ABS IP65 пластмасова разпределителна кутия, Водоустойчива кутия с многоконтурен наклон и да заемаме пазара с нови продукти, трябва да се стремим да създадем научна и технологична иновационна система, да подобрим механизма на таланта и да превърнем интелигентността в солидна основа за предприятията за реализиране на научно, доброкачествено и устойчиво развитие. Нашата компания се ангажира да създаде водещ святКутия с наклонени гнезда Предприятие и вековна световна марка. Създадохме търговски магазин, стая за шоу и склад за продукти. Нашата компания има технология за зрели производство, технология за усъвършенствана обработка, пълни средства за откриване и силна способност за развитие и проектиране. Проактивният, ентусиазиран, строг, ефективен е нашето отношение, стремежът към иновации, никога не се самодоволник е нашият стил. Нашата компания има проактивен подход за решаване на проблеми, като гарантира, че вашите нужди са задоволени бързо и ефективно. Нашите продукти претърпяват строги мерки за тестване и контрол на качеството. Ние се ангажираме с максимално максимално ефективност и оптимизиране на процесите, като гарантираме, че нуждите на нашите клиенти са задоволени възможно най-бързо и рентабилно.
-
Пластмасова разпределителна кутия Кутия за прекъсвачСерия: серия ATПовече
Марка: QHECO
Място на произход: Zhejiang, Китай
IP ниво: IP65
Цвят: бял корпус, опушен прозрачен капак
Материали: ABS+PC
Сертификация: CE CCC -
IP65 Монтирана на стена водоустойчива кутияНоминално напрежение: 220V Електрическо оборудванеПовече
Номинален ток: 100A
Приложение: промишлено, външно, закрито, пренос на електрическа енергия
Брой гнезда: 0
Място на произход:... -
Пластмасова електрическа съединителна кутияНоминално напрежение: 220V Електрическо оборудванеПовече
Номинален ток: 100A
Приложение: промишлени, външни, вътрешни
Брой гнезда: 0
Място на произход: Шандонг, Китай -
Устойчива на атмосферни влияния пластмасова съединителна ...Номинално напрежение: 220V Електрическо оборудванеПовече
Номинален ток: 100A
Приложение: промишлени, външни, вътрешни
Брой гнезда: 0
Място на произход: Шандонг, Китай -
Преносима разпределителна кутия за наклонени гнездаНоминално напрежение: 220V Електрическо оборудванеПовече
Номинален ток: 100A
Приложение: промишлено, външно, закрито, пренос на електрическа енергия
Брой гнезда: 0
Място на произход:... -
Наклонена преносима водоустойчива промишлена кутия с конт...Номинално напрежение: 220V Електрическо оборудванеПовече
Номинален ток: 100A
Приложение: промишлено, външно, закрито, пренос на електрическа енергия
Брой гнезда: 0
Място на произход:... -
IP67 наклонена преносима водоустойчива кутия за индустриа...Номинално напрежение: 220V Електрическо оборудванеПовече
Номинален ток: 100A
Приложение: промишлено, външно, закрито, пренос на електрическа енергия
Брой гнезда: 0
Място на произход:... -
Много{0}}наклонена водоустойчива кутия за контактиНоминално напрежение: 220V Електрическо оборудванеПовече
Номинален ток: 100A
Приложение: промишлено, външно, закрито, пренос на електрическа енергия
Брой гнезда: 0
Място на произход:... -
Водоустойчива електрическа кутия в европейски стил IP67Номинално напрежение: 220V Електрическо оборудванеПовече
Номинален ток: 100A
Приложение: промишлени, външни, вътрешни
Брой гнезда: 0
Място на произход: Шандонг, Китай -
Щракване-за външна електрическа кутия IP67Номинално напрежение: 220V Електрическо оборудванеПовече
Номинален ток: 100A
Приложение: промишлено, външно, закрито, пренос на електрическа енергия
Брой гнезда: 0
Място на произход:... -
ABS пластмасова скоба-в IP67 водоустойчива кутияНоминално напрежение: 220V Електрическо оборудванеПовече
Номинален ток: 100A
Приложение: промишлено, външно, закрито, пренос на електрическа енергия
Брой гнезда: 0
Място на произход:...
Вашите продукти ни вдъхновяват и ние искаме да се научим от вас, за да станете по -добра компания.
Те доставиха навреме и по -важното е, че качеството на продукта беше много добро.
Обичам тези продукти толкова много и съм сигурен, че ще се върна в бъдеще!
Определено ще препоръчам тази компания на моите приятели. Тези продукти са наистина първокласни и се надявам отново да си сътрудничим.
Открихме ви, че сте много надеждна компания, която слуша добре и разбира и уважава неговите клиенти.
Въпреки че работим с вас от много години, все още имате гаранция за качество и вашите продукти са много актуални.
Ние сме създаване на Кампани 24-посочен водоустойчив IP67 преносим индустриален бокс, Пластмасово потребителско устройство с прозрачна врата, Кутия с наклонени гнезда което се развива много бързо през последните години. Компанията се опитва да създаде първокласна марка и да създаде добър имидж на честност, да осигури добри услуги за всички комисии както у дома, така и в чужбина.
